  • RNR65E2402BPM7765
RNR65E2402BPM7765
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E2402BPM7765
HK JDW NO:
866-RNR65E2402BPM7765
Package:
Datasheet:
RNR65E2402BPM7765
Description:
24kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E2402BPM7765
  • Resistance
    24kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm