  • RNR65E3091FMRSL
RNR65E3091FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E3091FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR65E3091FMRSL
Description:
3.09kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E3091FMRSL
  • Resistance
    3.09kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm