  • RNR65E48R7FPRSL65
RNR65E48R7FPRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E48R7FPRSL65
HK JDW NO:
866-RNR65E48R7FPRSL65
Description:
48.7Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E48R7FPRSL65
  • Resistance
    48.7Ohm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm