  • RNR65E9311FMRSL
RNR65E9311FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E9311FMRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65E9311FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR65E9311FMRSL
Description:
9.31kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E9311FMRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    9.31kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm