  • RNR65E9313FMBSL65
RNR65E9313FMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E9313FMBSL65
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65E9313FMBSL65
Package:
Datasheet:
RNR65E9313FMBSL65
Description:
9.31kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E9313FMBSL65
  • Resistance
    9.31kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm