  • RNR70C1001DPM774
RNR70C1001DPM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C1001DPM774
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR70C1001DPM774
Package:
Datasheet:
Description:
1kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C1001DPM774
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm