  • RNR70C1433FMM774
RNR70C1433FMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C1433FMM774
HK JDW NO:
866-RNR70C1433FMM774
Package:
Datasheet:
RNR70C1433FMM774
Description:
143kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C1433FMM774
  • Resistance
    143kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm