  • RNR70C2002DMM774
RNR70C2002DMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C2002DMM774
HK JDW NO:
866-RNR70C2002DMM774
Description:
20kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C2002DMM774
  • Resistance
    20kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm