  • RNR70C2261FPM774
RNR70C2261FPM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C2261FPM774
HK JDW NO:
866-RNR70C2261FPM774
Description:
2.26kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C2261FPM774
  • Resistance
    2.26kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm