  • RNR70C3162DPM77
RNR70C3162DPM77
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C3162DPM77
HK JDW NO:
866-RNR70C3162DPM77
Description:
3.162kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C3162DPM77
  • Resistance
    3.162kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm