  • RNR70C3483FMM77
RNR70C3483FMM77
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C3483FMM77
HK JDW NO:
866-RNR70C3483FMM77
Package:
Conformal
Datasheet:
RNR70C3483FMM77
Description:
Through Hole 348kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C3483FMM77
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    348kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    750mW
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    23.85mm