  • RNR70C3830FMM774
RNR70C3830FMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C3830FMM774
HK JDW NO:
866-RNR70C3830FMM774
Package:
Datasheet:
RNR70C3830FMM774
Description:
3.83kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C3830FMM774
  • Resistance
    3.83kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm