  • RNR70C6982FMM774
RNR70C6982FMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C6982FMM774
HK JDW NO:
866-RNR70C6982FMM774
Description:
69.8kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C6982FMM774
  • Resistance
    69.8kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm