  • RNR70E1332FPM774
RNR70E1332FPM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1332FPM774
HK JDW NO:
866-RNR70E1332FPM774
Description:
13.3kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1332FPM774
  • Resistance
    13.3kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm