  • RNR70E1693FPBSL4
RNR70E1693FPBSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1693FPBSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E1693FPBSL4
Description:
1.69kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1693FPBSL4
  • Resistance
    1.69kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm