  • RNR70E2214FMM774
RNR70E2214FMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E2214FMM774
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR70E2214FMM774
Package:
Datasheet:
RNR70E2214FMM774
Description:
2.21kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E2214FMM774
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    2.21kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm