  • RNR70E24R9FPRSL4
RNR70E24R9FPRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E24R9FPRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E24R9FPRSL4
Package:
Datasheet:
RNR70E24R9FPRSL4
Description:
24.9Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E24R9FPRSL4
  • Resistance
    24.9Ohm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm