  • RNR70E5761FPRSL
RNR70E5761FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E5761FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E5761FPRSL
Package:
Datasheet:
RNR70E5761FPRSL
Description:
5.76kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E5761FPRSL
  • Resistance
    5.76kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm