  • RNR70E6041FMBSL4
RNR70E6041FMBSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E6041FMBSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E6041FMBSL4
Package:
Datasheet:
RNR70E6041FMBSL4
Description:
6.04kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E6041FMBSL4
  • Resistance
    6.04kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm