  • RNR70E7870FMBSL4
RNR70E7870FMBSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E7870FMBSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E7870FMBSL4
Description:
7.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E7870FMBSL4
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm