  • RNR70E8662FPRSL
RNR70E8662FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E8662FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E8662FPRSL
Description:
8.66kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E8662FPRSL
  • Resistance
    8.66kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm