  • RNR75E1112DMRSL
RNR75E1112DMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E1112DMRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR75E1112DMRSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.11kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E1112DMRSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.11kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm