  • RNR75E1401FMBSL1
RNR75E1401FMBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E1401FMBSL1
HK JDW NO:
866-RNR75E1401FMBSL1
Description:
1.4kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E1401FMBSL1
  • Resistance
    1.4kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm