  • RNR75E1743FMRSL
RNR75E1743FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E1743FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR75E1743FMRSL
Description:
1.74kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E1743FMRSL
  • Resistance
    1.74kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm