  • RNR75E1872FMBSL1
RNR75E1872FMBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E1872FMBSL1
HK JDW NO:
866-RNR75E1872FMBSL1
Description:
1.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E1872FMBSL1
  • Resistance
    1.87kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm