  • RNR75E2260FMRSL
RNR75E2260FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E2260FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR75E2260FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR75E2260FMRSL
Description:
2.26kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E2260FMRSL
  • Resistance
    2.26kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm