  • RNR75E2611DMRSL
RNR75E2611DMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E2611DMRSL
HK JDW NO:
866-RNR75E2611DMRSL
Description:
2.61kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E2611DMRSL
  • Resistance
    2.61kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm