  • RNR75E3161FMRSL
RNR75E3161FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E3161FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR75E3161FMRSL
Description:
3.16kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E3161FMRSL
  • Resistance
    3.16kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm