  • RNX02510M0DKWF
RNX02510M0DKWF
advertisement
Manufacturer No:
RNX02510M0DKWF
HK JDW NO:
873-RNX02510M0DKWF
Datasheet:
RNX02510M0DKWF
Description:
10MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNX02510M0DKWF
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.140Diax0.290L 3.56mmx7.37mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    10MOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W