  • RNX02530M1FKLB
RNX02530M1FKLB
advertisement
Manufacturer No:
RNX02530M1FKLB
HK JDW NO:
873-RNX02530M1FKLB
Datasheet:
RNX02530M1FKLB
Description:
30.1MOhms, 0.5W 1/2W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNX02530M1FKLB
  • Type
    Parameter
    Select All
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.140Diax0.290L 3.56mmx7.37mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    30.1MOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W