  • RNX1003M90JHEE
RNX1003M90JHEE
advertisement
Manufacturer No:
RNX1003M90JHEE
HK JDW NO:
873-RNX1003M90JHEE
Datasheet:
RNX1003M90JHEE
Description:
3.9MOhms, 2.5W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNX1003M90JHEE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~225°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.140Diax1.040L 3.56mmx26.42mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    3.9MOhms
  • Power (Watts)
    2.5W