  • RNX150100KJNLB
RNX150100KJNLB
advertisement
Manufacturer No:
RNX150100KJNLB
HK JDW NO:
873-RNX150100KJNLB
Datasheet:
RNX150100KJNLB
Description:
100kOhms, 4W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNX150100KJNLB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~225°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.140Diax1.540L 3.56mmx39.12mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    100kOhms
  • Power (Watts)
    4W