  • ROX7J910R
ROX7J910R
advertisement
Manufacturer No:
ROX7J910R
HK JDW NO:
792-ROX7J910R
Description:
910Ohm, 7W, Metal Oxide Film,
Quantity:
In Stock : 14626
Step5Bar-code shipping tag
ROX7J910R
  • Factory Lead Time
    23 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ROX, Neohm
  • Size / Dimension
    0.335Diax1.260L 8.50mmx32.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±350ppm/°C
  • Resistance
    910Ohm
  • Power (Watts)
    7W