  • RP506K001F012-EV
RP506K001F012-EV
advertisement
Manufacturer No:
RP506K001F012-EV
HK JDW NO:
674-RP506K001F012-EV
Package:
Datasheet:
RP506K001F012-EV
Description:
EVAL BOARD RP506K
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RP506K001F012-EV
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    2.5V~5.5V
  • Current - Output
    2A
  • Voltage - Output
    0.6V~4V
  • Frequency - Switching
    1.2MHz