  • RPS0500DL3R00KB
RPS0500DL3R00KB
advertisement
Manufacturer No:
RPS0500DL3R00KB
HK JDW NO:
875-RPS0500DL3R00KB
Description:
3Ohm, 10%, 500W
Step5Bar-code shipping tag
RPS0500DL3R00KB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    3Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    500W
  • Height
    26mm
  • Length
    60mm