  • RPST1224-100-80
RPST1224-100-80
advertisement
Manufacturer No:
RPST1224-100-80
Manufacturer:
Tycon Systems Inc.
HK JDW NO:
857-RPST1224-100-80
Package:
Cells
Datasheet:
Description:
REMOTEPRO 12V 20W CONTINUOUS REM
Step5Bar-code shipping tag
RPST1224-100-80
  • Package / Case
    Cells
  • Operating Temperature
    -30°C~60°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    RPST RemotePro®
  • Size / Dimension
    33.661Lx26.220W 855.00mmx666.00mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage @ Pmpp
    12V
  • Power (Watts) - Max
    80W