  • RPST2448-100-320
RPST2448-100-320
advertisement
Manufacturer No:
RPST2448-100-320
Manufacturer:
Tycon Systems Inc.
HK JDW NO:
857-RPST2448-100-320
Package:
Cells
Datasheet:
Description:
REMOTEPRO 24V 50W CONTINUOUS REM
Step5Bar-code shipping tag
RPST2448-100-320
  • Package / Case
    Cells
  • Operating Temperature
    -30°C~60°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    RPST RemotePro®
  • Size / Dimension
    67.323Lx52.441W 1710.00mmx1332.00mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage @ Pmpp
    24V
  • Power (Watts) - Max
    320W