  • RPSTL48-100-320
RPSTL48-100-320
advertisement
Manufacturer No:
RPSTL48-100-320
Manufacturer:
Tycon Systems Inc.
HK JDW NO:
857-RPSTL48-100-320
Package:
Cells
Datasheet:
Description:
REMOTEPRO 48V 80W CONTINUOUS REM
Step5Bar-code shipping tag
RPSTL48-100-320
  • Package / Case
    Cells
  • Operating Temperature
    -30°C~60°C
  • Packaging
    Box
  • Series
    RPSTL RemotePro ®
  • Size / Dimension
    67.500Lx52.500W 1714.50mmx1333.50mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage @ Pmpp
    48V
  • Power (Watts) - Max
    320W