  • RR9LE5410T00-IMR6B
RR9LE5410T00-IMR6B
advertisement
Manufacturer No:
RR9LE5410T00-IMR6B
Manufacturer:
GlobTek, Inc.
HK JDW NO:
325-RR9LE5410T00-IMR6B
Quantity:
In Stock : 15394
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RR9LE5410T00-IMR6B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~40°C
  • Size / Dimension
    4.63Lx2.11W x 1.44 H 117.5mmx53.5mmx36.6mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    ITE (Commercial), Medical
  • Power (Watts)
    65W
  • Approval Agency
    CB, CE, EAC, ETL, FCC, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
  • Efficiency
    Level VI, CoC Tier 2
  • Polarization
    Positive Tip, Negative Sleeve
  • Current - Output (Max)
    5.41A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Multi-Blade (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    12V
  • Form
    Desktop, Wall Mount (Class I)
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    47.2 1.20m
  • Input Connector
    IEC 320-C6
  • Output Connector
    Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
  • No Load Power Consumption
    150mW Max