  • RSF100JT-73-200K
RSF100JT-73-200K
advertisement
Manufacturer No:
RSF100JT-73-200K
HK JDW NO:
898-RSF100JT-73-200K
Datasheet:
RSF100JT-73-200K
Description:
200kOhm, 1W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RSF100JT-73-200K
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~235°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    RSF
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    200kOhm
  • Power (Watts)
    1W