  • RSF2JB16R0
RSF2JB16R0
advertisement
Manufacturer No:
RSF2JB16R0
HK JDW NO:
762-RSF2JB16R0
Datasheet:
RSF2JB16R0
Step5Bar-code shipping tag
RSF2JB16R0
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    16Ohm
  • Max Operating Temperature
    235°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Oxide
  • Power Dissipation-Max
    2W
  • Length
    15.0114mm