  • RSMF12JB2R70
RSMF12JB2R70
advertisement
Manufacturer No:
RSMF12JB2R70
HK JDW NO:
762-RSMF12JB2R70
Datasheet:
Description:
2.7Ohm, Metal Oxide,
Step5Bar-code shipping tag
RSMF12JB2R70
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    2.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Oxide
  • Power Dissipation-Max
    500mW
  • Length
    6.5024mm