  • RSMF1JB68K0
RSMF1JB68K0
advertisement
Manufacturer No:
RSMF1JB68K0
HK JDW NO:
762-RSMF1JB68K0
Datasheet:
Description:
68kOhm, Metal Oxide,
Step5Bar-code shipping tag
RSMF1JB68K0
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    68kOhm
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Oxide
  • Power Dissipation-Max
    1W
  • Length
    8.9916mm