  • RSO25168CR100KB02
RSO25168CR100KB02
advertisement
Manufacturer No:
RSO25168CR100KB02
HK JDW NO:
875-RSO25168CR100KB02
Description:
100mOhm, 10%, 200W
Step5Bar-code shipping tag
RSO25168CR100KB02
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    100mOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    200W
  • Height
    50mm
  • Length
    229mm