  • RSP300-168
RSP300-168
advertisement
Manufacturer No:
RSP300-168
Manufacturer:
Recom Power
HK JDW NO:
655-RSP300-168
Package:
Datasheet:
RSP300-168
Description:
300W 168V CLAMPING SURGE PROTECT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RSP300-168
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
    22g
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    160V
  • Output Voltage
    168V
  • Accessory Type
    Surge Protector Module
  • Telecom IC Type
    SURGE PROTECTION CIRCUIT
  • Height
    10.2mm
  • Length
    40.6mm
  • Width
    25.4mm