  • RSSD25168A51R0JB06
RSSD25168A51R0JB06
advertisement
Manufacturer No:
RSSD25168A51R0JB06
HK JDW NO:
875-RSSD25168A51R0JB06
Description:
ADJ PWR RES 51 OHM 200W CHAS MT
Step5Bar-code shipping tag
RSSD25168A51R0JB06
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Radial, 3 Lead, Tubular
  • Published
    2016
  • Tolerance
    ±5%
  • Resistance
    51Ohms
  • Power (Watts)
    200W
  • Diameter
    1.063 OD 0.646 ID 27.00mmx16.40mm
  • Length
    6.614 168.00mm