  • RSSD40370C6R80KB02
RSSD40370C6R80KB02
advertisement
Manufacturer No:
RSSD40370C6R80KB02
HK JDW NO:
875-RSSD40370C6R80KB02
Description:
FIXED RESISTORS SFERNICE / RSSD 40X370 CS 6U8 10% BO2 e
Step5Bar-code shipping tag
RSSD40370C6R80KB02
  • Tolerance
    ±10%
  • Resistance
    6.8Ohms
  • Power (Watts)
    450W
  • Diameter
    1.693 OD 0.878 ID 43.00mmx22.30mm
  • Length
    14.567 370.00mm