  • RT1210DRE0730RL
RT1210DRE0730RL
advertisement
Manufacturer No:
RT1210DRE0730RL
HK JDW NO:
898-RT1210DRE0730RL
Datasheet:
RT1210DRE0730RL
Description:
Quantity:
In Stock : 2549
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RT1210DRE0730RL
  • Factory Lead Time
    24 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.122Lx0.102W 3.10mmx2.60mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    30Ohm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW
    FIXED RESISTOR
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm