  • RTOP200V56R0FB
RTOP200V56R0FB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP200V56R0FB
HK JDW NO:
875-RTOP200V56R0FB
Description:
56Ohm, 1%, 200W
Step5Bar-code shipping tag
RTOP200V56R0FB
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    56Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    200W
  • Height
    12.6mm
  • Length
    39mm