  • RTOP200VR470JB
RTOP200VR470JB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP200VR470JB
HK JDW NO:
875-RTOP200VR470JB
Package:
Datasheet:
RTOP200VR470JB
Description:
470mOhm, 5%, 5W
Step5Bar-code shipping tag
RTOP200VR470JB
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Number of Pins
    10
  • Published
    2013
  • Tolerance
    5%
    Not Applicable
  • Termination
    Screw
  • Temperature Coefficient
    300 ppm/°C
  • Resistance
    470mOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Voltage - Rated DC
    1.5kV
  • Insulation Resistance
    10 TΩ
  • Height
    12.6mm
  • Length
    38mm